کارگاه روانشناسی معاملات بورس

کارگاه روانشناسی معاملات بورس در روزهای پنج شنبه و جمعه مصادف با ۱۱ و ۱۲ مرداد ماه ۹۷ برگزار گردید. در این کارگاه عملی شرکت کنندگان انواع تله های شخصیتی را شناختند. روش بهبود در بعد منفی آن را آموختند و در نهایت از تیپ شخصیتی خود آگاه شدند. این کارگاه به صورت عملی و همراه با تمرینات گروهی انجام شد.

کارگاه روانشناسی معاملات

در روز اول کارگاه روانشناسی معاملات در ابتدا مدرسین دوره سرکار خانم سلطانی و خانم حنطوش زاده به مقدمات روانشناسی با کاربرد آن در معاملات پرداختند. یک معامله گر بورس می تواند در تله های مختلفی گرفتار شود.

  • کامل باش
  • زود باش
  • بکوش
  • قوی باش
  • و خوشایند همه باش

از جمله تله های شخصیتی معروف هستند. این تله ها هم بعد مثبت و هم بعد منفی دارند که در کارگاه نحوه بهبود بعد منفی آن مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

پس از آن شرکت کنندگان با توجه به تست مدل رفتاری DISC که روز قبل از کارگاه پاسخ داده بودند، گروه بندی شدند. از گروه ها خواسته شد تا بنابر تیپ شخصیتی خود یک لوگو برای گروه طراحی کنند.

روانشناسی معاملات

در روز دوم ویژگی های هر تیپ شخصیتی به تفکیک بیان شد و تمرینات شاد و مهیج گروهی انجام شد. هر گروه بنابر نوع تصمیم گیری، هیجان ها و تصمیمات به تمرین ها پاسخ دادند. کابرد هر مدل در توع تصمیم گیری و انجام واکنش نسبت به معاملات بورس بیان شد و اعضا شناخت بهتری نسبت به خود پیدا کردند.

در پایان عکس یادگاری از این کارگاه را به شما تقدیم می کنیم.

روانشناسی معاملات

اگر مشتاق استفاده از مطالب خوب این کارگاه هستید پیشنهاد می کنیم از طریق لینک زیر جزئیات بیشتری از این کارگاه را مشاهده فرمایید. در صورتی که به دنبال بهبود و توسعه فردی خود هستید، می توانید فیلم این کارگاه که همراه با جزوه رنگی به شما تقدیم می شود را خریداری نمایید.

 

Button Buy Download 1

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *