2

اخبار خارجی :

رئیس سازمان تجارت جهانی استعفا می‌دهد

1 3

روبرتو آزودو، ۳۱ ماه اوت قبل از پایان دوره ریاست خود که در سال ۲۰۲۱ به پایان خواهد رسید، از این مقام کناره گیری می‌کند.

آزودو گفت:« من تصمیم گرفتم ۳۱ ماه اوت  سال ۲۰۲۰ از مقام خود کنار بروم و زمان ریاست خود در این سازمان را به مدت یکسال کاهش خواهم داد. این تصمیم ساده‌ای برای من نبود. من با اعضای خانواده‌ام در اینباره صحبت کردم.  این یک تصمیم شخصی و خانوادگی است. به عقیده من این تصمیم به نفع سازمان نیز خواهد بود.

تصمیم من هیچگونه ارتباطی با وضع سلامتی من و یا محاسبات سیاسی ندارد. من به دلیل درجا زدن کار و اینکه فعلا هیچ کاری انجام نمی شود، تصمیم گرفتم استعفا بدهم. هم‌اکنون تمام مذاکرات متوقف شده‌اند و هیچ کاری انجام نمی شود. هیچ اتفاقی در رابطه با کارهای عادی رخ نمی‌دهد».

سازمان تجارت جهانی یک سازمان بین‌المللی است که قوانین جهانی تجارت را تنظیم و اختلافات بین اعضا را حل و فصل می‌کند.

اعضای سازمان تجارت جهانی کشورهایی هستند که موافقت‌نامه‌های (حدود ۳۰ موافقت‌نامه) این سازمان را امضا کرده‌اند. مقر سازمان تجارت جهانی در ژنو، سویس قرار دارد. تا سال ۲۰۱۶ تعداد ۱۶۴ کشور عضو این سازمان شده‌اند.

ترامپ:

آمریکا در حال ساخت موشک‌های مافوق صوت است

در حال تولید انبوه تسلیحاتی هستیم که هیچ‌کس قبلاً شاهد آن نبوده

موشکی ساخته‌ایم که ۱۷ بار سریع‌تر از موشک‌های حال حاضر است

این موشک‌ها می‌بایست نسبت به موشک‌های روسیه و چین بهتر باشند

نیویورک تایمز

ایران بی سر و صدا حرارت تنش خود با آمریکا را کاهش داده و آمریکا نیز متقابلا همین سیاست را در پیش گرفته است .

هر چه که هست از توافق دو طرف در عراق شروع شد و حتی گفته می شود آزادسازی بی سر و صدای بخشی از وجوه ایران بخشی از این توافق موضعی است.

تقاضای نفت چین تقریبا به سطح قبل از شیوع ویروس کرونا بازگشت

پس از ۲۰ درصد کاهش تقاضای نفت در چین در ماه فوریه همزمان با اعمال تعطیلی ها در این کشور، حالا با بازگشایی کارخانه ها و از سرگیری رفت و آمد ها، مصرف بنزین و دیزل به سطح قبل از شیوع کرونا بازگشته است.

وزارت دفاع آمریکا:اطلاعی از برنامه‌‌ها برای توقیف نفت‌کش‌های ایران نداریم

2 3

هوک بار دیگر از تمایل دولت ترامپ به مذاکره با ایران سخن گفت

3 3

نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران مدعی شد:

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا مایل است ایران را سر میز گفت‌وگو ببیند تا بتوانیم در مورد یک توافق جامع مذاکره کنیم.

اخبار داخلی :

یادداشت جدید همتی؛ بانک مرکزی آماده اجرای سیاست «هدف‌ گذاری تورم» است

4 3

رئیس کل بانک مرکزی نوشت: پس از تغییر در سیاست ‌‌های ارزی، پولی و مالی کشور، بهمراه انباشت منابع لازم برای ادامه سیاست کنترل و ثبات سازی در بازار ارز، امروز بانک مرکزی آماده اجرای سیاست «هدف‌ گذاری تورم» است.

عبدالناصر همتی در یادداشت جدیدش با عنوان “چند نکته درخصوص هدف گذاری تورم”، نوشت: 

۱-ریشه تورم بالا،به عنوان گره اصلی اقتصاد کشوردرطول چند دههٔ گذشته ، سلطهٔ سیاست های مالی ، و پولی نمودن کسری بودجه و اتکای مستمربر سیاستهای انبساطی پولی برای رشد اقتصادی بوده است. 

2-در دوره‌ های فراوانی منابع ارزی،دولتها به انبساط‌ بودجه مبتنی بر منابع ارزی و سرکوب تورم، با دخالت در بازار ارز و افزایش عرضه، به کمک واردات،روی آورده‌ و در مواقع افت درآمدهای ارزی به روش های مستقیم وغیرمستقیم به منابع بانکی متوسل شده اند. اینگونه روش ها ، نه تنها پایدار نبوده ، بلکه مشکلات بسیار زیادی، از جمله، تحلیل منابع ارزی وتضعیف تولید ملی و نوسانات شدید چرخه های تجاری را به دنبال داشته است.

۳- پس از تغییر در سیاست ‌‌های ارزی، پولی و مالی کشور، بهمراه انباشت منابع لازم برای ادامه سیاست کنترل و ثبات سازی در بازار ارز، که از دو سال پیش آغازشده است و با طراحی و توسعه ابزارهای عملیاتی کردن سیاستهای جدیدپولی،امروز بانک مرکزی،آماده است که سیاست «هدف‌ گذاری تورم» را به اجرا بگذارد.

4- در قالب این سیاست ، قطب‌نمای اصلی سیاست های پولی و ارزی بانک مرکزی ،«تورم هدف» خواهد بود و برای رسیدن به آن ، از ابزار مدیریت نرخ سود در بازارباز استفاده خواهد شد.همانگونه که قبلاً گفته بودم، نرخ سودسیاستی کوتاه مدت در دالان نرخ سود بازار باز،یک هدف میانی برای تحقق هدف خواهد بود.

۵-موفقیت و اثربخشی این سیاست،درگرو اقدام دولت در انتشار هر چه سریعتر اوراق بدهی برای جبران کسری بودجه ،جهت ضدسیکلی کردن بودجه والبته تلاش بیشتر برای کاهش کسری بودجه است.

قیمت فراورده‌های نفتی ایران افزایش یافت

5 3

سخنگوی صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی:

«در حال حاضر قیمت فراورده‌های نفتی و پتروشیمی افزایش نسبی یافته است و می‌توان نسبت به بهبود وضعیت این بازار امیدوار بود»

صادرات ۵۰ درصد فولاد مجاز شد

معاون امور صنایع معدنی وزارت صمت گفت: با لحاظ ۲۵ درصد برای تولیدکنندگان شمش و ۲۵ درصد برای محصولات بعدی(میلگرد،لوله، پروفیل و…) مجموعاً حداقل ۵۰ درصد صادرات خواهیم داشت، ولی تمرکز بر روی محصول نهایی است.

اسماعیلی افزود: پس از عرضه ۶۰ درصد از محصولات در بورس هر آنچه که باقی ماند را هم می‌توان صادر کرد

افزایش تولید و صادرات فولاد در سال ۹۹

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت از تشکیل جلسه کمیته سیاستگذاری فولاد، دوشنبه ۲۹ اردیبهشت خبر داد و اعلام کرد که برنامه افزایش تولید و صادرات فولاد در سال ۹۹ در دستور کار است.

به گزارش ایسنا، محمدرضا کلامی، سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت، با اشاره به سیاست‌های کارگروه تنظیم بازار و در راستای توجه به تولید حداکثری فولاد در کشور، گفت: سیاست کلی وزارت صنعت، معدن و تجارت تولید حداکثری فولاد و توزیع مناسب آن در صنایع پایین‌دستی به منظور تأمین مواد اولیه مورد نیاز آنها از جمله کارخانجات تولیدکننده مقاطع طویل (نوردی) و مقاطع تخت است که بر اساس آن بتوان تقاضای کف بازار و کارخانجاتی که از محصولات فولادی تخت مانند ورق برای تولید محصولات خود استفاده می‌کنند، را پاسخ داد.

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: محصولات فولادی تولید شده از سوی کارخانجات داخلی، در تولید صنایع پایین‌دستی همچون خودرو و لوازم خانگی که از جمله اولویت‌های اصلی مورد توجه وزارت صنعت، معدن و تجارت هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد که بر این اساس، مطابق با قول مساعد و همراهی که صنایع بالادستی صنعت فولاد کشور دارند، قرار است که عرضه کالا با نرخ مناسب صورت گیرد.

وی تصریح کرد: بر این اساس، کمیته تخصصی محصولات فولادی طی هفته پیش رو تشکیل جلسه خواهد داد و نسبت به بازنگری مجدد در سیاست‌های مرتبط و نیز ابلاغ تکالیف جدید وارد عمل خواهد شد؛ به گونه‌ای که ضمن افزایش تولید فولاد در کشور، برنامه افزایش صادرات این محصولات در سال  ۱۳۹۹ نسبت به سال  ۱۳۹۸ نیز محقق شود.

به گفته کلامی، فولادسازان علیرغم نوسانات نرخ ارز، همراهی لازم را در راستای تأمین نیاز مصرف‌کنندگان داخلی حداقل در سقف قیمت‌های صادراتی به سایر کشورها، صورت داده‌اند؛ ضمن اینکه وزارت صنعت با بهره‌گیری ظرفیت تشکل‌های تخصصی بخش خصوصی، سیاست‌های مرتبط را به گونه‌ای اعمال خواهد کرد که ضمن جهش تولید و صادرات، با تبدیل مواد خام به کالای با ارزش افزوده بالاتر، زمینه اشتغال پایدار و عرضه کالا با نرخ مناسب را نیز فراهم کند.

روحانی: به زودی شاهد عرضه اوراق خزانه در بازار سرمایه خواهیم بود

6 2

رئیس جمهور، در جلسه هیئت دولت:

به زودی مردم شاهد انتشار اوراق خزانه در بازار سرمایه خواهند بود. این اوراق، اوراق بدون ریسکی است که تحرکی را هم در بازار به وجود خواهد آورد

آغاز استرداد مالیات بر ارزش‌افزوده صادرکنندگان

محمد لاهوتی، رئیس کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران:

 مسئله رفع تعهد ارزی صادرکنندگان با بانک مرکزی خوشبختانه به سرانجام رسیده است و استرداد مالیات بر ارزش افزوده صادرات از اولین روز خردادماه آغاز می‌شود.

دستور جدید روحانی برای بخش مسکن

وزیر راه و شهرسازی از دستور جدید رئیس‌جمهوری در بخش مسکن خبر داد و گفت: با مصوبه دولت موانع موجود بر سر راه اخذ مالیات از خانه‌های خالی برطرف می‌شود.

روحانی: بازار بورس و سرمایه باید به تعادل اطمینان‌بخش برسد

 رییس‌جمهوری در گفت وگوی تلفنی با وزیر امور اقتصادی و دارایی:

باید تلاش کنیم بازار بورس و سرمایه به یک تعادل اطمینان بخش برسد تا مردم با خیالی آسوده برای سرمایه گذاری در این عرصه اطمینان کامل داشته باشند.

باید از طریق فروش اوراق مالی اسلامی برای تامین مالی طرح‌های عمرانی کشور برنامه ریزی و اقدام کنیم.

آگاهی بخشی و اطلاع رسانی دقیق از بازار سرمایه به مردم و استفاده صحیح و مطمئن آنها از این بازار بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند موجب توسعه کشور و افزایش سرمایه مردم شود./ پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

ترانزیت فرآورده‌های نفتی تا پایان سال ۹۹ به کشورهای همسایه ممنوع است

هیئت دولت در جلسه ٢٨ اردیبهشت ماه خود به استناد ماده ١٢۵ قانون امورگمرکی ترانزیت بنزین، گازوییل و هیدروکربورهای مشابه از ایران به کشورهای همسایه را  تا پایان سال جاری ممنوع اعلام کرد.

تحلیل شاخص :

شاخص_کل

3

شاخص کل هفته گذشته در ادامه موج اصلاحی خود به سطح یک میلیون واحد پولبک زد و دوباره به این سطح واکنش برگشتی نشان داد. پیش بینی میشود اصلاح شاخص در محدوده زیر یک میلیون واحد همچنان ادامه داشته باشد، در این صورت هدف شاخص در سناریویی نسبتا بدبینانه میتواند محدوده ۹۱۵ هزار واحد باشد. در صورتیکه شاخص در هفته آتی به اصلاح خود پایان دهد و وارد روند صعودی شود، سناریوی قبل باطل شده و رسیدن به سطح یک میلیون و چهار هزار واحد محتمل است. هدف شاخص در میان مدت در صورت داشتن روند صعودی محدوده ۱،۱۸۰،۰۰۰ واحد است.

شاخص کل هم_وزن

مزن

 با اصلاح تا نزدیکی مقاومت اندروز دوباره روند صعودی را از سر گرفته است. در صورت عدم حمایت ممکن است تا ۳۰۰۰۰۰ واحن اصلاح سپس رشد اصلی را شروع کند. در غیر این صورت هدف بعدی ۳۶۰۰۰۰ واحد است.

 شاخص فلزات_اساسی

2

 تا میدلاین کانال اصلاح کرده است. انتظار می‌رود بعد از پایان پول بک به رشد تا سقف کانال محدوده ی ۹۰۰۰۰۰ واحد ادامه دهد. در غیر این صورت اگر حمایت نشود می‌تواند تا ۵۰۰۰۰۰ نیز اصلاحش طول بکشد.

 شاخص انبوه_سازی

1

 پس از پایان پول بک با برخورد به مقاومت چنگال اندروز رشد خورد را از سر گرفته است. با ادامه رشد می‌تواند محدوده ی ۱۱۰۰۰ واحد را تاچ کند. در غیر این‌صورت با عدم حمایت ممکن است تا ۸۶۰۰ واحد اصلاح کند.

 شاخص مواد_دارویی

1

پ بعد از اصلاح به سقف کانال کوتاه مدتی خورده و روند صعودی را از سر گرفته است. با ادامه این مسیر می تواند تا ۱۴۰۰۰۰ واحد رشد کند. در غیر این صورت با عدم حمایت ممکن است تا محدوده ۱۱۰۰۰۰ واحد اصلاح کند.

 شاخص زراعت

2

 پس از پایان اصلاح در حال رشد به سمت میدلاین کانال محدوده ۲۹۰۰۰۰ واحد است. اگر حمایت نشود ممکن است تا ۲۰۰۰۰۰ واحد اصلاح کند.

 شاخص خدمات فنی و_مهندسی

فنی 1

پس از پایان اصلاح به میدلاین کانال رسیده است. اگر باز حمایت شود می‌تواند تا ۹۳۰۰ واحد رشد کند. در غیر این صورت امکان اصلاح تا محدوده ۱۲۷۰۰ واحد را دارد.

 شاخص رایانه

3

در حال پایان اصلاح و رشد دوباره تا میدلاین کانال محدوده ۸۰۰۰۰ واحد است. اگر حمایت نشود ممکن است تا ۶۰۰۰۰ واحد اصلاح کند.

 شاخص بانکی

2

هفته گذشته شاخص پس از دستیابی به هدف ۶۲۶۰ واحد روند اصلاحی داشته است در صورتیکه در هفته آتی روند جاری ادامه داشته باشد این کاهش تا سطح ۴۹۲۰ واحد ادامه خواهد داشت در غیر اینصورت در صورت حمایت در محدوده فعلی احتمال برگشت روند و دستیابی به هدف ۶۲۶۰ واحد وجود خواهد داشت

شاخص غذایی

3

هفته گذشته این صنعت با افزایش تقاضا همراه بوده است و موفق به دستیابی به هدف ۶۶۲۰۰ واحد شده است در صورتیکه این هفته همچنان با تقاضا همراه باشد هدف پیش روی شاخص ۷۹۰۵۰ واحد میباشد در غیر اینصورت در صورت کاهش ابتدا تا محدوده ۶۳۳۴۰ سپس در ادامه ۵۶۶۷۰ واحد اصلاح خواهد کرد

 شاخص فرآورده های نفتی

نفتی 1

هفته گذشته شاخص با اصلاح همراه بوده است در صورت ادامه روند فوق احتمال کاهش تا سقف کانال ۲۷۶۷۰۷۰ واحد وجود دارد در غیر اینصورت در صورت افزایش هدف پیش روی شاخص ۳۴۴۱۶۴۰ واحد میباشد

شاخص محصولات کاغذی

کاغذی 1

هفته گذشته این صنعت با افزایش همراه بوده است که در صورت ادامه روند فوق هدف پیش روی شاخص سقف کانال ۲۴۷۳۹۰ واحد و پس از عبور از این محدوده ۲۷۳۵۳۵ واحد میباشد در غیر اینصورت در صورت کاهش تا سطح ۲۰۴۸۸۰ واحد کف کانال کاهش خواهد یافت

 شاخص منسوجات

2

هفته گذشته شاخص موفق به دستیابی به هدف ۷۴۵۰ واحد سقف کانال شد در صورتیکه موفق به تثبیت روی این محدوده شود هدف پیش روی شاخص ۷۸۸۰ واحد میباشد در غیر اینصورت در صورت کاهش ابتدا تا سطح ۷۰۵۵ واحد و پس از آن ۶۶۷۷ واحد کاهش خواهد یافت

شاخص سیمانی

2

شاخص هفته گذشته مطابق تحلیل پس از برخورد به سقف کانال تا سطح ۸۵۴۰ واحد اصلاح کرد.در صورتیکه این حمایت را از دست بدهد احتمال کاهش تا سطح ۷۸۴۰ واحد وجود خواهد داشت در غیر اینصورت در صورت روند افزایشی هدف پیش روی شاخص ۱۰۵۷۰ واحد سقف کانال میباشد

شاخص محصولات فلزی

فلزی 1

این گروه در هفته ی گذشته به سقف ۳۴۴۰۰۰ واحد رسید ، اما مجدد رو به افول حرکت کرد ، در صورت ادامه ی اصلاح اهداف ۲۸۰۰۰۰ واحد و سپس ۲۳۰۰۰۰ واحد را پیش رو دارد ، در صورتی هم که مجدد روند برگردد و رو به صعود بگذارد ابتدا تا سقف ۴۰۰۰۰۰ واحد و سپس ۵۰۰۰۰۰ واحد رشد را پیش روی دارد .

شاخص_خودرو

2

خودرو سازان در این هفته به روند رو به رشد خود ادامه دادند و سقف ۲۰۰۰۰۰ واحد راهم در نوردیدند ، هدف پیش روی آنها در صورت ادامه ی این روند پر قدرت سقف ۲۶۰۰۰۰ واحدی است ، در صورت اصلاح نیز اهداف ۱۷۰۰۰۰ واحد و سپس ۱۴۵۰۰۰ واحد را در پیش دارد .

شاخص_لاستیک

2

گروه لاستیک سازان در ا هفته ی گذشته شروع به رشد کرد و در صورت عبور از سقف ۳۶۰۰۰۰ واحدی  اهداف ۳۸۰۰۰۰ واحدی وسپس هدف غایی ۵۰۰۰۰۰ واحد را در پیش خواهد داشت ، در صورت اصلاح مجدد نیز تا ۳۰۰۰۰۰ و سپس ۲۵۰۰۰۰ واحد اصلاح دارد .

شاخص اطلاعات ارتباطات

و ارتباطات 1

گروه ارتباطات در هفته ی گذشته ابتدا رشد و در انتهای هفته اصلاح را به خود دید ، در صورت ادامه ی روند اصلاحی تا ۷۶۰ واحد و سپس ۶۶۰ واحد اصلاح دارد ، در صورت برکشت روند به صعود نیز سقف ۱۱۰۰ واحدی را به عنوان هدف محتمل خود دارد .

 شاخص ماشین آلات

الات 2

این شاخص در نیمه ی دوم هفته ی گذشته شروع به رشد کرد و تا محدوده ۲۶۰۰۰۰ واحدی رشد داشت ، در صورت ادامه ی رشد احتمال رسیدن به محدوده ۲۹۰۰۰۰ واحدی و سپس ۳۵۰۰۰۰ واحدی را خواهد داشت ، در صورت اصلاح نیز تا محدوده ی ۲۲۰۰۰۰ واحد در میانه ی کانال خود امکان اصلاح دارد .

 شاخص چندرشته_ای

رشته ای 1

این شاخص در هفته ی قبل تا ۹۹۵۰۰۰ واحد اصلاح داشت ، مجدد تا ۱۰۴۰۰۰ واحد رشد داشت و سپس کمی افت کرد ، در صورت اصلاح مجدد تا ۹۳۰۰۰ واحد و سپس ۸۵۰۰۰ واحد در کف کانال خود امکان اصلاح دارد .

شاخص سرمایه گذاری

گذاری 1

شاخص سرمایه گذاری در هفته گذشته موفق به عبور از سطح ۲۷ هزار واحدی شد و در حال حاضر نزدیک هدف ۲۹ هزار واحدی قرار دارد. در صورت رسیدن به این هدف احتمال اصلاح از این ناحیه میرود. هدف این شاخص در صورت اصلاح پولبک به محدوده ۲۷ هزار واحد است. اما درصورت ادامه روند صعودی و عبور از محدوده ۲۹ هزار واحد احتمال تشکیل سقفی جدید در محدوده ۳۱ هزار واحد وجود دارد.

شاخص_شیمیایی

3

شاخص گروه شیمیایی در ادامه اصلاح خود در محدوده ۵۵ هزار واحد قرار دارد، درصورت ادامه این روند اصلاحی انتظار رسیدن شاخص به محدوده ۴۸ هزار واحد میرود. در صورت برگشت شاخص از ناحیه ۵۵ هزار واحدی هدف آن رسیدن یه سقف قبلی در محدوده ۶۰ هزار واحد است.

شاخص کاشی سرامیک

3

گروه کاشی سرامیک در ادامه اصلاح خود که منشا آن از محدوده ۴۵ هزار واحد بوده، روی حمایت ۴۲ هزار واحدی قرار گرفته، که در صورت عبور از آن حمایت بعدی شاخص محدوده ۴۰ هزار واحد است. در صورت برگشت روند از ۴۲ هزار واحد هدف شاخص باز پس گیری سقف ۴۵ هزار واحدی و پس از آن رسیدن به محدوده ۴۷ هزار واحد است.

شاخص_قندوشکر

گروه قندی هفته گذشته توانست به موج اصلاحی قبلی پایان دهد و طی موجی صعودی سقف ۱۴۴ هزار واحدی را شکست، در صورت تثبیت شاخص بالای این سطح میتوان انتظار ادامه روند صعودی و رسیدن شاخص به محدوده ۱۷۰ هزار واحد را داشت.

 شاخص_نیروگاهی

1

گروه یوتیلیتی ها که نسبت با گروه های دیگر اصلاح بیشتری داشته، هفته گذشته به سطح ۱۶۰۰ واحد رسید و روی این سطح نوسان کرد. این احتمال وجود دارد که شاخص از این محدوده به روند اصلاحی خود بازگردد و به کف ۱۵۰۰ واحد برسد. اما در صورتیکه این سناریو باطل شود و شاخص موفق به عبور از سطح ۱۶۰۰ واحد شود میتوان انتظار رشد بیشتر تا محدوده ۱۸۰۰ واحد را داشت.

شاخص_بیمه

2

شاخص بیمه هفته گذشته با برخورد به سطح ۵۰ هزار واحد حمایت شد و تا محدوده ۵۴ هزار واحد افزایش یافت، شاخص در حال حاضر روی این ناحیه مقاومتی قرار دارد و واکنش به این ناحیه مسیر شاخص را تعیین خواهد کرد. در صورت عبور از آن شاخص میتواند سقف قبلی در محدوده ۵۷ هزار واحد را بازپس گیرد. در غیر اینصورت اگر شاخص از محدوده ۵۴ هزار واحد کاهش یابد حمایت پیش رویش محدوده ۵۰ هزار واحد است.

آپدیت تحلیل طلای_جهانی

3

 طلا پس از رسیدن به سقف قبلی کمی رشد کرد سپس اصلاح کرد. با پایان پولبک هدف بعدی ۱۸۰۰دلار است.

در غیر این صورت تا ۱۷۰۰ دلار اصلاح می‌کند.

 آپدیت تحلیل نفت_برنت

برنت

نفت پس از رسیدن به سقف قبلی شروع به اصلاح کرده است. با ادامه ی اصلاح تا محدوده ۲۵ دلار می‌تواند پایین بیاید. در غیر ای صورت هدف بعدی ۴۴ دلار است.

 آپدیت تحلیل بیتکوین

کوین 3

 بیتکوین پس از رسیدن به سقف کانال تا میدلاین اصلاح کرده است. در صورت حمایت هدف بعدی ۹۷۰۰ دلار است. در غیر این صورت می‌تواند تا ۸۶۰۰ دلار پایین بیاید.

 آپدیت تحلیل دلار

2

 دلار با ادامه ی اصلاح ابتدا تا ۱۶۶۰۰ سپس تا ۱۵۲۰۰ پایین می آید. در غیر این صورت هدف بعدی ۱۷۷۰۰ است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *