دوره تحلیل تکنیکال بورس

کسب ثروت از بورس و گزارش سمینار کسب ثروت از بورس

کسب ثروت از بورس عموما موضوع جذابی است ولی به نظر می رسد که اکثر مقالات و محصولات آموزشی در این زمینه غیر کاربردی بوده و به چرایی سرمایه گذاری و چگونگی کسب ثروت از بورس جهت شناخت بیشتر افراد پرداخته نمی شود.

به همین دلیل در سمینار کسب ثروت از بورس تصمیم گرفتم که در ارتباط با سرمایه گذاری و ویژگی های آن و مراحل تبدیل شدن به سرمایه گذار موفق و نکات و موارد ضروری جهت موفق شدن در بورس،‌صحبت کنم .

کسب ثروت از بورس

معرفی و تهیه محصول کسب ثروت در بورس

چرا کسب ثروت از بورس :

همانطور که می دانید در کتاب ثروت نهفته در بورس ایران  به طور کامل راجع به این مورد صحبت کرده ایم که چگونه با سرمایه هایی که داریم در بورس بهترین سود را کسب کنیم و با بکار گیری استراتژی سود مرکب و به تعبیر برایان تریسی با به تعویق انداختن خوشی های کوتاه مدت،‌ پیشرفت مالی مان را در بلند مدت تضمین کنیم.

(اگر نسخه های چاپی یا الکترونیک کتاب پر فروش ثروت نهفته در بورس ایران را هنوز تهیه نکرده اید می توانید از اینجا دریافت نمایید )

در این سمینار که جهت آشنایی افراد با بورس و چگونگی فعالیت در آن است ،‌ به این موضوع پرداختیم که از بین شغل های مختلف چرا این شغل یکی از بهترین ها برای کسب ثروت است .به عنوان مثال این شغل ،‌احتیاج به مدرک تحصیلی خاصی ندارد و لازم نیست حداقل ۴ سال تا ۶ سال از عمر خود را بابت مدرک گرایی صرف کنیم و مزایا و منفعت هایی که دارد نسبت به هزینه ها و وقت و زمانی که برایش در نظر میگیریم بیشتر است و ریسکی که بابت آن متحمل می شویم به تجربه کردن و کسب تخصص در آن می ارزد .

چگونگی کسب ثروت از بورس:

یکی از مهمترین سرمایه گذاری هایی که می توانیم در جهت موفق شدن هر چه بیشتر در زندگی و همچنین درکسب ثروت از بورس انجام دهیم ، سرمایه گذاری بر روی خودمان است. زمانی که کتاب مناسبی را مطالعه می کنیم و یا در کلاس مفیدی شرکت می کنیم، در حقیقت بر روی خودمان در جهت رسیدن به ثروت ، توانگری و موفقیت سرمایه گذاری می کنیم.

در این سمینار به بررسی فرهنگ بورسی و سرمایه گذاری در جامعه ما و سایر کشورها و تاثیر آن بر اقتصاد خانواده ها و جوامع نیز صورت پرداختیم. قسمتی از فیلم مرتبط را در زیر می توانید ببینید .

همچنین یکی از نقاط ضعف سرمایه گذاری مالی را آموزش دیدیم که حتی در دانشگاه های ما مدیریت سرمایه و مدیریت مالی مگر در رشته های مرتبط اصلا آموزش داده نمی شود چه برسد به آموزش سرمایه گذاری به کودکان . اما باید به یاد داشته باشیم کودکان درزمان کودکی با دریافت آموزش های سرمایه گذاری مناسب که در سطح خودشان است در آینده به نابغه های اقتصادی تبدیل خواهند شد.

برای آموزش بورس به کودکانتان می توانید مقاله زیر در سایت که شامل توضیحات و فیلم های آموزشی بسیار خوب است را مطالعه نمایید.

“آموزش بورس به کودکان”

و همچنین پیش نیازهایی که باید کسب کنیم تا ورود و فعالیت موفقی در بازار سرمایه داشته باشیم نیز توضیح داده شد.

البته مراحلی که باید طی شود تا به معامله گر موفق در بورس تبدیل شویم و کسب ثروت از بورس برایمان بسیار راحت شود را در اسلایدهایی توضیح دادیم . یکی از آنها کسب دانش عمیق بورسی است که توضیح دادیم متاسفانه تعدادی از مدرسان بورسی جزء افرادی هستند که لایه های عمیق آموزش را درک نکرده اند و اطلاعاتشان از دو سه کتابی که خوانده اند فراتر نمیرود و یا ممکن است دانش و مهارت خوبی داشته باشند اما نمی خواهند فوت کوزه گری در تحلیل و پیش بینی روند قیمتی سهام مختلف را آموزش دهند و اینگونه است که میبینیم ۸۰ درصد معامله گران بورس با ضرر و زیان در بازار مواجه می شوند.

و در پایان یکسری از نکات که باعث می شود بیشترین سود را در کسب ثروت از بورس داشته باشیم در سمینار مطرح شد .

تحلیل سهم

نقشه ذهنی سمینار کسب ثروت از بورس :

شما می توانید چارچوب کلی سمینار را در نقشه ذهنی زیر مشاهده کنید :‌

mindmap_seminarkasbservat

همچنین مشاهده  و تهیه محصول کسب ثروت از بورس که فیلم کامل سمینار و فایل های صوتی آموزشی به همراه نکات آموزشی بسیار ضروری در آن وجود دارد و یادگیری آنها برای هر کسی که میخواهد وارد بورس شود و یا تبدیل به معامله گر موفقی شود توصیه می شود .

توضیحات در لینک زیر آمده است :

معرفی و تهیه محصول کسب ثروت در بورس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *