مهرناز سلطانی مدیر و مؤسس مجموعه‌ی همیار سرمایه است. او که خود سال‌ها درصدد کسب دانش و تجربه درزمینه‌ی سرمایه‌گذاری در بازار بورس، ارزهای دیجیتال، بازار آتی سکه و بازار مسکن بوده است، اکنون در کنار گروهی از افراد  تمام حرفه‌ای و متعهد قرارگرفته و تیم همیار سرمایه را پایه‌گذاری کرده است.
آنچه در همیار سرمایه رخ می‌دهد در قدم اول برگزاری دوره‌هایی آموزشی است که نمونه‌های آن را با این درجه از کیفیت و کارایی، کمتر گروهی در ایران برگزار می‌کند. دوره‌هایی که افراد شرکت‌کننده در آن بدون داشتن هیچ پیش‌زمینه و دانشی در خصوص روش‌های سرمایه‌گذاری در بازارهای بورس، ارزهای دیجیتال، بازار آتی سکه و مسکن می‌توانند در آن حضور پیداکرده و به‌صورت کاملاً علمی و البته صد در صد کاربردی و عملی با این روش‌های هدایت پول در صحیح‌ترین مسیر سرمایه‌گذاری و درنهایت سوددهی، آشنا شده و بعد به‌سرعت خودشان دست‌به‌کار شوند.
مهرناز سلطانی در کنار سایر اعضای تیم همیار سرمایه افتخار دارد که تابه‌حال چندین و چند دوره‌ی موفق آموزشی جامع و سمینارهای کاربردی را درزمینه‌ی:
در کارنامه‌ی کاری خود دارد. دوره‌هایی که علاوه بر مفید بودن مباحث تئوری آن، در عمل نیز توانسته است افراد زیادی را جذب بازارهای سرمایه‌گذاری کرده و این امکان را به آن‌ها بدهد که خودشان با تکیه‌بر دانشی که از حضور در این دوره‌ها به دست آورده‌اند، درست‌ترین شیوه‌ی سرمایه‌گذاری را یافته و به سودهای چشم‌گیری دست پیدا کنند.