فرم مشاوره همیار سرمایه

همانطور که پیشتر در ویدیو توضیح داده ­شد، پس از بررسی فرم شما و با توجه به نوع نیاز، سطح نیاز و جنس نیاز شما و نیز بسیاری عوامل دیگر از خدمات کارشناسان و مشاورین مختلف این مجموعه بهره ­مند خواهید شد. البته بدیهیست که تمامی کارشناسان و مشاورین تحت نظر شخص مدیریت مجموعه خانم دکتر مهرناز سلطانی فعالیت می کنند. البته حتما درصورت درخواست شما قبل از جلسه شخص مشاور به شما معرفی خواهدشد.

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 الی 18

اطلاعات بیشتر

مجموعه همیارسرمایه همواره در جهت تأمین خواسته ها و نیازهای مراجعین، کاربران و همراهان خود گام برداشته است و با بهره‌­مندی از تیم کاملی از متخصصین حوزه‌های مختلف و با اشرافی قابل قبول نسبت به تمامی بازارهای مالی فعال در ایران همیشه سعی بر آن داشته تا طیف کاملی از نیازها و خواسته‌­های کاربران خود را تأمین نماید. از جمله درخواست‌هایی که معمولا به مجموعه همیارسرمایه ارجاع داده می­شود مربوط به افرادی است که دانش نسبی در زمینه بازار سرمایه را دارند و یا به شکل تجربی به مهارت‌هایی دست پیدا نموده‌­اند اما در مواردی خاص به مشکلات ویژه ای برخورد نموده­‌ا‌ند. این افراد شاید نیاز به یک دوره کامل آموزشی یا حتی یک دوره کارآموزی نداشته باشند چون با کلیات بازار آشنایی نسبی دارند اما نیاز دارند تا با یک تحلیلگر یا معامله­‌گر حرفه­‌ای اقدام به مشورت و کسب مشاوره نمایند. همچنین بسیار دیده می­شود که افراد فعال در حیطه­‌ها و بخش­‌های مختلف بازار برای پیشگیری از جا ماندن از اقتصاد حاکم بر جامعه و یا کسب رشدهای پرشتاب­‌تر از هم صنفان خود نیاز به این امکان دارند که بتوانند در دوره­‌های مختلف و مناسب به بازارهای موازی دیگر ورود و خروج داشته باشند و یا حتی با بهره­‌مندی از دانش متخصصین حوزه اقتصاد و بازار، رنگ و لعاب ویژه­ای به کسب و کار خود ببخشند تا بتوانند طیف گسترده­‌تری از مشتریان را تحت پوشش قراردهند. لذا از دیگر کاربردهای بسیار کلیدی جلسات مشاوره، برگذاری این جلسات برای صاحبین کسب و کار، سرمایه داران و درکل فعالین اقتصادی بازارها می­باشد. همینطور فعالین بازارهای مختلف جهت ارتقاء کسب و کار خود و یا بهره‌مندی بهتر از فضاهای کسب و کاری و بازارهای مختلف مالی گهگاه نیاز مبرم به دریافت مشاوره از طرف یک تیم حرفه­‌ای و متخصص در بازارهای مختلف را دارند.

اصولا برای بهره‌­مندی بهتر و بهینه­‌تر از این جلسات، پیش از آن یک فرم کسب اطلاعات شخصی به شما عزیزان ارائه خواهدشد. پس از بررسی این فرم توسط کارشناسان مجموعه همیارسرمایه مشخص می­شود که برای ارائه خدمت بهتر، شما نیاز دارید از خدمات کدامیک از مشاورین و کارشناسان این مجموعه بهره­مند شوید، لذا کارشناس مربوطه با اشراف بر اطلاعاتی که شما پیش از آغاز جلسه در اختیار قرارداده­اید در حین جلسه به تشریح مشکلات شما پرداخته و با ارائه راه حل­های علمی، عملی و اجرایی نسبت به رفع و یا کمرنگ نمودن مشکلات پیدا و پنهان شما اقدام خواهدنمود. همچنین ممکن است در این جلسات مسیرهای جایگزینی جهت نیل به اهداف شما ارائه شود که شاید از چشم شما پنهان مانده و یا به وجود این مسیرها اشراف کامل نداشته‌­اید. لازم به ذکر است که شاید بخشی از مواردی که در جلسات خدمت شما ارائه می­شود در کتب یا سایت‌­های مختلف قابل دستیابی باشند اما ارائه این مطالب از طرف افراد خبره و به صورت نظام­‌مند و کاربردی چیزیست که از جلسات مشاوره آنلاین مجموعه همیارسرمایه کسب خواهیدنمود.

مجموعه همیارسرمایه سالهاست که از بستر فضای مجازی به عنوان یک امکان بسیار ویژه جهت ارائه خدمات خود بهره­ برده است، چرا که درمورد بسیاری از خدمات لازم بوده ­است که در آن واحد به عزیزانی در شهرها یا کشورهای مختلف ارائه شود. همچنین بخشی از متخصصین و کارشناسان این مجموعه ساکن کشورهای دیگر همچون کانادا، استرالیا، سوئد، آلمان و … هستند که طبیعتا استفاده از تخصص، تجربه و دانش این عزیزان کار بر بستر فضای مجازی را می­طلبد. اما بعد از شیوع گسترده و پاندمی کرونا، بخش خدمات آنلاین مجموعه همیارسرمایه تبدیل به اصلی­‌ترین و مهم‌ترین شیوه ارائه خدمات این مجموعه گردید و در حال حاضر تقریبا تمامی خدمات به صورت آنلاین ارائه می­گردد. اما عزیزانی که به هر دلیل نیاز به دریافت این خدمت(جلسات مشاوره) به صورت حضوری دارند مورد را از طریق تماس با تیم پشتیبانی همیارسرمایه مطرح نمایند تا درصورت امکان جلسه حضوری برای ایشان ترتیب داده شود.

عزیزان توجه داشته باشید که در این جلسات مطلقا آموزش ویژه­ای ارائه نخواهد شد و درصورتی که مشاهده شود مراجعین عزیز به آموزش نیازدارند به ایشان صرفا اعلام می­شود که چه موضوعاتی را باید آموزش ببینند. همچنین هیچگونه اقدام به سیگنال­ دهی یا معرفی سهم در این جلسات انجام نخواهدشد، اما درصورت مشاهده اینکه سبد عزیزان با اقداماتی جزئی امکان اصلاح دارد، توضیحات لازم برای این گونه اصلاحات سبد در حد بضاعت جلسه مشاوره آنلاین ارائه خواهدشد. لازم به ذکر است به عزیزانی که می­دانند نیاز به آموزش دارند و صرفا به دنبال این هستند که بدانند چه آموزشی برایشان مفیدتر و مناسب­‌تر است پیشنهاد می­شود از مشاوره رایگان پشتیبان­‌های مجموعه همیارسرمایه استفاده کنند.

عزیزانی که قصد استفاده از این خدمت را دارند توجه داشته باشند نحوه پرکردن فرم درخواست مشاوره که قبل از جلسه، خدمت شما ارائه می­شود در کیفیت این جلسات تأثیر بسیار ویژه و بسزایی دارد. لذا خواهشمندم که فرم را دقیق و با اطلاعات درست و صحیح پر نمایید. بدیهی است که تمامی اطلاعات شما نزد مجموعه به امانت بوده و در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار نخواهدگرفت(مگر با احکام قضایی یا مجوز رسمی و کتبی خودتان). همچنین این نکته بسیار حائز اهمیت است که زمان هر جلسه مشاوره آنلاین 45 دقیقه می باشد اما ممکن است موارد مطروحه از طرف شما نیاز به جلسه طولانی­تر یا جلسات متعدد داشته باشد و لزوما کشف این موضوع قبل از برگذاری جلسه امکان­پذیر نخواهد بود.

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 الی 18