[vc_row][vc_column][vc_column_text]همه مان  میدانیم که خون یکی از حیاتی ترین مواد در بدن انسان است و حدود ده درصد وزن بدن را تشکیل می دهد و با جریان و گردش در رگ های خونی مان ،‌ تمامی عوامل زنده بودن انسان همچون انتقال اکسیژن و مواد غذایی به ارگان های بدن فراهم می شود و بدون وجود آن مرگ انسانها حتمی است .

به بهانه روز اهدای خون می خواهیم در خصوص یکی دیگر از نعمت های هستی که حضورش دست کمی از شریان خون در بدن ندارد صحبت کنیم و آن ثروت و راه های کسب و حافظت از آن است.

درست مثل زمانی که وقتی در مراکز اهدای خون و یا بیمارستان ها به ما خون تزریق می کنند ما سرحال و سرزنده می شویم و انگار حیاتی دوباره گرفته ایم ،‌گرفتن پول خوش آیند و باب طبعمان نیز حس سرزنده بودن وحیات دوباره به ما می بخشد

اما متاسفانه امروزه زیاد نمی توانیم روی کمک های سایرین حساب کنیم و یا دست روی دست گذاشته و منتظر بمانیم تا حس حیات دوباره را بچشیم

به همین منظور بایستی دنبال راهکاری باشیم تا خودمان این حس را ایجاد کرده که هم همیشگی و پایدار باشد و هم منت دیگران بر سرمان نباشد.

راه‌های صحیح زیادی برای کسب درآمد و ثروت وجود دارد. منتها همه ما دوست داریم کاری را انجام دهیم که با کمترین زمان و هزینه به بهترین نتیجه دست پیدا کرده و بیشترین سود و منفعت مالی را نصیب خودمان کنیم. پس اگر سرمایه‌ای حتی به مقدار بسیار کم در اختیارداریم، باید بدانیم که در چه کسب‌وکاری وارد کنیم تا به بهترین وجه ممکن از آن استفاده کرده و تصمیم بگیریم تا از پول‌ها و سرمایه‌های خودمان که با زحمت فراوان به دست آورده‌ایم، به‌صورت هوشمندانه استفاده کرده و قبل از ورود آنها به کسب و کار، بررسی‌های لازم را انجام داده تا با استفاده هوشمندانه از سرمایه، به بهترین سود و درآمد دست پیدا کنیم.

یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در ایران ،‌ سرمایه گذاری در بورس است.

اما قبل از ورود به این حیطه دست نگه دارید

اگر عقیده تان شبیه تعدادی از افراد جامعه است که می گویند تعداد اندکی بیزینس من شدن و پولدارشدن در خونشان است و ما را چه به این کارها ، باید به شما بگوییم که یا موضعتان را باید تغییر دهید و یا لطفا وارد این حیطه سرمایه گذاری نشوید

بیایید دقیق‌تر به موضوع نگاه کنیم: اغلب ما فقط آرزو در سرداریم و هیچ تلاشی برای محقق شدن اهداف و آرزوها انجام نمی‌دهیم و دوست داریم مثل غول چراغ جادو همه‌چیز مطابق خواسته‌های ما پیش رود درحالی‌که با تفکر هوشمند و کمی وقت گذاشتن در روز با جستجوی راهکارهای مختلف استفاده مناسب از پس‌اندازمان می‌توانیم به ارزش‌هایمان دست پیدا کنیم. سعی کنیم تفکر کنار زدن لذت‌های زودگذر و آنی را تمرین کنیم تا به اهداف و لذت‌های پایدار که یکی از آن‌ها ثروتمند شدن و داشتن زندگی با رفاه است برسیم.

حال اگر موافق این روال هستید و می خواهید با کسب دانش و آگاهی و بالا بردن مهارت هایتان در بورس سرمایه گذاری کرده و به ثروت عالی برسید ورودتان را تبریک می گوییم.

برای آشنایی و ورود در این حیطه بایستی با عوامل موفق شدن در آن آشنا شوید

در یکی از مصاحبه هایم با روزنامه همشهری به تفصیل در این خصوص صحبت کرده ام که پیشنهاد می کنم حتما آن را مطالعه کنید

برای مشاهده کامل مقاله لینک زیر را کلیک کنید :

عوامل موفقیت در بورس

عوامل موفقیت در بورس

عوامل موفقیت در بورس

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *