خیلی از افراد از من می پرسند که چه میزان سرمایه و چه گونه سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار را میتوانند با کمترین هزینه کسب کنند؟

همیشه به دوستانی که تازه میخواهند وارد این بازار شوند این توصیه رو میکنم که هیچ وقت با قرض و وام و فروش خودرو و تسهیلات دیگر سراغ سرمایه گذاری در این بازار نیایید چون این بازار همانطور که بسیار جذاب و فریبنده است و دلربایی زیادی میکنه در صورتیکه ناعاقلانه و بدون دانش کافی واردش بشید میتونه شما رو به خاک سیاه بنشونه .  گویا ترین کلماتی که میتونستم بگم این بود . پس باید با هشیاری هر چه تمام تر افسار این بازار رو بدست بگیرید و وقتی مهارت لازم رو پیدا کردید تا سال های سال سوار خوبی براتون خواهد بود.

پس هیچ وقت از سرمایه های مورد نیاز خودتون در این بازار استفاده نکنید و از سرمایه ای که نیاز ندارید استفاده کنین تا به بهترین وجه ممکن بتونین کسب تجربه داشته باشین .

برای شروع پیشنهاد میکنم با ۱ میلیون تا ۵ میلیون تومان به سرمایه گذاری بپردازید و همانطور که در مقاله “آشنایی با بورس به زبانی ساده”  گفتم لزومی نداره اول کار کد معاملاتی آنلاین بگیرید. چون کد آنلاین دسترسی خیلی راحت برای خرید و فروش رو در اختیارتون قرار میده و با هر پیشنهادی که از طرف دوستان میشه ،ترغیب به خرید و فروش و در نهایت ضرر  و ناراحتی از این بازار می شود .

به یاد دارم که اولین سهامی که خریدم با حدود ۲ میلیون تومان و پس از کسب آموزش های لازم و مطالعه کتب ضروری بود و طبیعتا سود خوبی هم در مدت زمان کمی برایم به همراه داشت و البته درس های خوبی هم از هر معامله ام از ابتدا تا به حال گرفتم و همان سرمایه اولم با سود خالصش که حدود ۳۰ درصد بود رو که در مجموع ۲میلیون و ۶۰۰ هزار تومان شد را از سایر سرمایه هایی که وارد بورس کردم ، کنار گذاشتم و استراتژی سود مرکب ماهیانه که در مقاله “استفاده از استراتژی سود مرکب در بورس” برایتان توضیح دادم ، را رویش پیاده کردم و دیدم که با ۲ میلیون چند سال پیش چه کارها که میتوانم انجام بدهم . پیشنهاد میکنم اگر مقاله گفته شده را نخواندید حتما مطالعه کنید تا به راز ثروتمند شدن پی ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *