دوره همی همیارسرمایه

دوره همی همیارسرمایه

روز گذشته با حضور پر شور دانشجویان همیار سرمایه دوره همی بازآموزی در محل کلاس های همیار سرمایه برگزار گردید.

دوره همی همیارسرمایهدر این دوره از همه عزیزانی که در دوره های تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته و همینطور هوش مالی و تحلیل بنیادی شرکت کرده بودند، دعوت شد تا مطالبی که آموزش دیده اند را مرور کنیم.

در این جلسه تمامی مطالبی که در دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی آموزش داده شده بود به صورت سریع مرور شد و به سوالات همه دوستان پاسخ داده شد.

سهام مستعد رشد در بازار به دوستان معرفی گردید و به صورت گروهی مورد تحلیل قرار گرفت تا دوستانی که تمایل به سرمایه گزاری دارند با خیال آسوده اقدام به خرید کنند.

خیلی از دوستان مقاضی کسب اطلاعات در مورد سایر بازارهای مالی بودند که بعد از استراحتی کوتاه ، موارد متعددی نظیر بازار های ارز مطرح شد و چند نمونه معاملات بازارهای بین المللی به صورت آنلاین انجام گرفت.

در پایان از تحلیل گرانی که تجربه بیشتری داشتند ، چند نمونه سهم را به صورت زنده تحلیل کردند و نکاتی را که هنگام تحلیل بازار و سهام و صنایع مختلف باید به آن توجه کنند را به سایر عزیزان منتقل کردند.

 

حاشیه دوره همی:

 

 

همانطور که قبلا هم مطرح شده بود تمامی مبالغ دریافتی از دوستان برای کمک به سیل در استان های جنوبی کشور در نظر گرفته شده است.

منتظر پیشنهادات سازنده شما هستیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *