آشنایی با همیارسرمایه

مجموعه همیارسرمایه با پشتوانه‌ای قوی در امر آموزش و پژوهش و با هدف توسعه دانش مالی و سرمایه‌گذاری جامعه در سال ۱۳89 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. در طول این سال‌ها و با فراز و نشیب‌های اقتصادی کشور، همواره سعی و کوشش مجموعه بر این بوده است که باکیفیت‌ترین دوره‌ها را به دانش‌پذیران خود ارائه دهد و نظرات این دانشجویان پس از پایان دوره می‌تواند گواه این مدعا باشد.

در سال‌های اخیر این مجموعه فعالیت‌های خود را در قالب یک آکادمی و مجموعه آموزشی با سطح ویژه‌ای از کیفیت و خدمات ارائه داده است و در این مسیر از همراهی و همکاری متخصصان حرفه‌ای و با تجربه و در عین حال نخبگان و جوانان پر انرژی بهره برده و می‌برد.

از این رو مجموعه همیارسرمایه در مسیر رشد و توسعه خود با توکل بر ذات اقدس الهی و با تکیه بر تیم جوان و سابقه درخشان خود سعی دارد تا به واسطه همکاری با شرکت‌های توانمند و پرپتانسیل، مسیر را برای کاربران خود بیشتر از پیش هموار نماید.

همیارسرمایه همواره قدردان همراهان خود بوده و خواهد بود و امید است در طی این مسیر، این شرکت و تمامی همراهان با به اشتراک‌گذاری پتانسیل‌های خود، مسیر رشد و تعالی را در کنار یکدیگر بپیمایند.

 

15 استاد مجرب
8700 دانشجو
1400 ساعت ویدئو
272 دوره اموزشی

چارت سازمانی

موسس مجموعه همیار سرمایه

_DSC0003

من مهرناز سلطانی، مدرس، نویسنده و سخنران در بازارهای مالی علی الخصوص بورس اوراق بهادار هستم. بخشی از فعالیت‌های من به شرح ذیل هستند:

  • مدرس دوره‌های آموزشی حضوری و غیرحضوری بورس و بازارهای مالی (سطوح مقدماتی تا پیشرفته) در جمع کارکنان سازما‌ن‌های دولتی، اساتید دانشگاه و سایر فرهیختگان
  • نویسنده کتاب ثروت نهفته در بورس ایران (بیش از 3 دوره چاپ)
  • کارشناس بورس ، هوش مالی و کارآفرینی روزنامه همشهری و رادیو اقتصاد
  • تحلیل‌گر
  • مشاور
  • سخنران
  • نگارنده بیش از 150 مقاله آموزشی

با اعضای فوق ستاره این مجموعه آشنا شوید

علیرضا بشارتیعلی محمودیمحمد محمودی  سما گلسرخیمریم خاقانی صادق حجتیمحمدرضا یزدانخواهعلی محمدزادهفرید عباسی

اساتید مجموعه همیارسرمایه

 

مهرناز سلطانی                                               علی موسوی 

وحید ساجد                                                     محمدرضا چراغی 

    علی محمودی                                  محمد محمودی