آشنایی با همیارسرمایه

مجموعه همیارسرمایه با پشتوانه‌ای قوی در امر آموزش و پژوهش و با هدف توسعه دانش مالی و سرمایه‌گذاری جامعه در سال 1389 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. در طول این سال‌ها و با فراز و نشیب‌های اقتصادی کشور، همواره سعی و کوشش مجموعه بر این بوده است که باکیفیت‌ترین دوره‌ها را به دانش‌پذیران خود ارائه دهد و نظرات این دانشجویان پس از پایان دوره می‌تواند گواه این مدعا باشد.

در سال‌های اخیر این مجموعه فعالیت‌های خود را در قالب یک آکادمی و مجموعه آموزشی با سطح ویژه‌ای از کیفیت و خدمات ارائه داده است و در این مسیر از همراهی و همکاری متخصصان حرفه‌ای و با تجربه و در عین حال نخبگان و جوانان پر انرژی بهره برده و می‌برد.

از این رو مجموعه همیارسرمایه در مسیر رشد و توسعه خود با توکل بر ذات اقدس الهی و با تکیه بر تیم جوان و سابقه درخشان خود سعی دارد تا به واسطه همکاری با شرکت‌های توانمند و پرپتانسیل، مسیر را برای کاربران خود بیشتر از پیش هموار نماید.

همیارسرمایه همواره قدردان همراهان خود بوده و خواهد بود و امید است در طی این مسیر، این شرکت و تمامی همراهان با به اشتراک‌گذاری پتانسیل‌های خود، مسیر رشد و تعالی را در کنار یکدیگر بپیمایند.

0
دوره آموزشی
0
ساعت ویدیو
0
دانشجو
0
استاد مجرب

چارت سازمانی

موسس مجموعه همیار سرمایه

_۲۰۲۲۰۹۰۵_۱۵۰۶۳۳۳۹۱-removebg-preview

من مهرناز سلطانی، مدرس، نویسنده و سخنران در بازارهای مالی علی الخصوص بورس اوراق بهادار هستم. بخشی از فعالیت‌های من به شرح ذیل هستند:

  • مدرس دوره‌های آموزشی حضوری و غیرحضوری بورس و بازارهای مالی (سطوح مقدماتی تا پیشرفته) در جمع کارکنان سازما‌ن‌های دولتی، اساتید دانشگاه و سایر فرهیختگان
  • نویسنده کتاب ثروت نهفته در بورس ایران (بیش از 3 دوره چاپ)
  • کارشناس بورس ، هوش مالی و کارآفرینی روزنامه همشهری و رادیو اقتصاد
  • تحلیل‌گر
  • مشاور
  • سخنران
  • نگارنده بیش از 150 مقاله آموزشی

با اعضای فوق ستاره این مجموعه آشنا شوید

علیرضا بشارتی
سما گلسرخی
محمدرضا یزدانخواه
علی سعیدی
علی محمودی
مریم خاقانی
علی محمدزاده
محمد مهدی شمشاد
هیوا شیوه
هیوا شیوه
محمد محمودی
صادق حجتی
فرید عباسی
امیر افشار - مدیر سئو همیارسرمایه
امیر افشار

اساتید مجموعه همیارسرمایه

مهرناز سلطانی
علی سعیدی
فرید عباسی
علی موسوی
علی محمودی
محمدرضا چراغی
وحید ساجد
محمد محمودی

مجوز های مجموعه همیارسرمایه

پروانه تاسیس فنی حرفه ای_231129_145349_1-min