آشنایی با همیارسرمایه

مجموعه همیارسرمایه با پشتوانه‌ای قوی در امر آموزش و پژوهش و با هدف توسعه دانش مالی و سرمایه‌گذاری جامعه در سال ۱۳89 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. در طول این سال‌ها و با فراز و نشیب‌های اقتصادی کشور، همواره سعی و کوشش مجموعه بر این بوده است که باکیفیت‌ترین دوره‌ها را به دانش‌پذیران خود ارائه دهد و نظرات این دانشجویان پس از پایان دوره می‌تواند گواه این مدعا باشد.

در سال‌های اخیر این مجموعه فعالیت‌های خود را در غالب یک آکادمی و مجموعه آموزشی با سطح ویژه‌ای از کیفیت و خدمات ارائه داده است و در این مسیر از همراهی و همکاری متخصصان حرفه‌ای و با تجربه و در عین حال نخبگان و جوانان پر انرژی بهره برده و می‌برد.

از این رو مجموعه همیارسرمایه در مسیر رشد و توسعه خود با توکل بر ذات اقدس الهی و با تکیه بر تیم جوان و سابقه درخشان خود سعی دارد تا به واسطه همکاری با شرکت‌های توانمند و پرپتانسیل، مسیر را برای کاربران خود بیشتر از پیش هموار نماید.

همیارسرمایه همواره قدردان همراهان خود بوده و خواهد بود و امید است در طی این مسیر، این شرکت و تمامی همراهان با به اشتراک‌گذاری پتانسیل‌های خود، مسیر رشد و تعالی را در کنار یکدیگر بپیمایند.

15 استاد مجرب
1700 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
172 دوره اموزشی

موسس مجموعه همیار سرمایه

photo_2020-11-22_14-25-26

من مهرناز سلطانی، مدرس، نویسنده و سخنران در بازارهای مالی علی الخصوص بورس اوراق بهادار هستم. بخشی از فعالیت‌های من به شرح ذیر هستند:

  • مدرس دوره‌های آموزشی حضوری و غیرحضوری بورس و بازارهای مالی (سطوح مقدماتی تا پیشرفته) در جمع کارکنان سازما‌ن‌های دولتی، اساتید دانشگاه و سایر فرهیختگان
  • نویسنده کتاب ثروت نهفته در بورس ایران (بیش از 3 دوره چاپ)
  • کارشناس بورس ، هوش مالی و کارآفرینی روزنامه همشهری و رادیو اقتصاد
  • تحلیل‌گر
  • مشاور
  • سخنران
  • نگارنده بیش از 150 مقاله آموزشی

با اعضای فوق ستاره این تیم آشنا شوید

علیرضا بشارتی فائزه ربوشهسما گلسرخی
زهرا ملاییمریم خاقانی نیما رضاییانصادق حجتیرامتین ابراهیمیعلی محمدزاده

اساتید مجموعه همیارسرمایه:

 

مهرناز سلطانی                                                 علی موسوی 

وحید ساجد                                                     محمدرضا چراغی 

    محمد محمودی