هدف از راه اندازی این وب سایت ، آموزش گام به گام بورس به ساده ترین شکل ممکن از مبتدی تا حرفه ای برای تمامی افراد در هر سطحی از دانش و معلومات است .

فقط اگر خواندن و نوشتن بلدید و علاقه مند به یادگیری هستید و پیگیر در امور، کافی است.

چه دانشجو و کارمند باشِد یا فردی با شغل آزاد یا خانه دار .

در صورتیکه هدفتان استفاده هوشمندانه ازسرمایه است تا به بهترین وجه ممکن بیشترین سود و بازدهی را داشته باشد ورود شما را به این جمع خوش آمد میگوییم .

مطمئنا شما جزو معدود افرادی هستید که به ارتقای دانش و مهارت های خود و استفاده هوشمندانه از سرمایه هایتان که با زحمت فراوان بدست آورده اید ، می اندیشید و در پی آموزش های اصولی و مدون هستید وگرنه همچون سایر افراد ، شیفته رسانه های جمعی و شبکه های مجازی می شدید که مسلما مضراتشان از منافعشان بیشتر است

در این وب سایت ، آموزش های لازم برای سرمایه گذاری موفق در بازار بورس اوراق بهادار از ابتدا تا انتها به همراه تمامی فوت و فن های کوزه گری را در اختیار شما قرار میدهیم تا با موفقیت وارد دنیای جذاب بورس شوید .

لازم به ذکر است جهت پیشبرد اهدافمان که همان آموزش به ساده ترین و در دسترس ترین شکل ممکن است ، علاوه بر آموزش حضوری ، در حال تهیه سیستم آموزش مجازی به صورت آفلاین و آنلاین برای عزیزان هستیم تا همه افراد در هر جای کشور به راحتی از آموزش ها بهره مند گردند و هیچ فرد جویای ثروت و موفقیت بی بهره نماند.

مطمئن باشید تا آخر راه همراهتان خواهیم بود و امیدوارم پس از رسیدن به ثروت و موفقیت ، به نحو شایسته از آن استفاده و با کمک به دیگران ، دنیا رو جایی بهتر برای زیستن کنیم.

در کتاب ثروت نهفته در بورس ایران به شیوه بسیار ساده می‌آموزید که چگونه از سرمایه‌هایی که در اختیارتان قرار می‌گیرد ، در بورس بیشترین سود را کسب نموده و با بکارگیری استراتژی سود مرکب و به تعبیر برایان تریسی با به تعویق انداختن خوشی‌های کوتاه مدت، پیشرفت مالی‌تان را در بلندمدت تضمین کنید. یکی از ثروتمندترین افراد جهان به نام وارن بافِت، بر این اعتقاد است که بورس، محل انتقال ثروت از جیب افراد بی‌تجربه و عجول به جیب افراد صبور و با تجربه‌ای است که با استفاده از استراتژی مناسب از هیجانات بازار در امان می مانند.
معامله گری شغل سختی است تا زمانی که بدون دانش و مهارت و تجربه کافی عمل کنید. در آن صورت نه تنها سود و سرمایه‌تان، بلکه روح و روانتان نیز از بین خواهد رفت.
برنامه های امسال مجموعه:

۱- برگزاری دوره های تحلیل تکنیکال مقدماتی

۲- برگزاری دوره های تحلیل تکنیکال پیشرفته

۳- برگزاری دوره های هوش مالی برای کودکان و نوجوانان

۴- برگزاری دوره های روانشناسی معاملات

۵- برگزاری دوره های آمادگی آزمون اصول بازار سرمایه