آبراهام لینکلن می‌گوید: ” اگر شش ساعت به من زمان بدهید که یک درخت را قطع کنم حتماً چهار ساعت ابتدایی این فرصت را صرف تیز کردن تبر خود می‌کنم.”
آموزش درست مانند تیز کردن تبراست. تفاوتی ندارد که شما در تلاش برای انجام چه‌کاری در حال یا آینده هستید. اگر درزمینه‌ی کاری که دوست دارید انجام دهید یا به هر دلیل به آن نیاز دارید به‌اندازه‌ی کافی و به شکل درستی آموزش ندیده باشید، بدون شک دیر یا زود و در مرحله‌ای از کار متوجه عدم توانمندی خود برای ادامه‌ی مسیر شده و احتمالاً با چالش و دشواری‌های بسیاری روبه‌رو خواهید شد.
سرمایه گذاری در بازارهایی همچون بازار بورس، بازار آتی سکه، ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در مسکن در سال‌های اخیر و به دلایلی همچون بالا رفتن نقدینگی در جامعه به‌شدت موردتوجه قرارگرفته‌اند. اما اغلب کسانی که به طمع رفتن راه صدساله در یک‌شب و بدون آموزش دیدن در این زمینه، وارد آن می‌شوند با ضررهای هنگفت مالی روبه‌رو شده‌اند.
نکته‌ی دیگر آن است که نمی‌توان به هر آکادمی که دعوی ارائه‌ی بهترین دورهای آموزشی درزمینه‌ی سرمایه‌گذاری را دارد، اعتماد کرده و توقع داشت تمام آنچه برای ورود به این بازار پرتلاطم موردنیاز است را از اساتید آن، آموخت.
همیار سرمایه با در اختیار داشتن گروهی از مدرسین که علاوه بر دانش آکادمیک، سال‌ها در قلب بازارهای سرمایه‌گذاری حضورداشته و تجربه کسب کرده‌اند، توانسته است بهترین دوره‌های آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس، بازار آتی سکه، ارزهای دیجیتال و مسکن را تدوین و ارائه کند. دوره‌هایی که از صفرتا صد نیازهای این بازار را قبل از ورود و بعدازآن به افراد آموزش می‌دهد و این اطمینان را به آن‌ها می‌دهد که می‌توانند با تکیه‌بر دانش به‌دست‌آمده در این دوره‌های آموزشی، بهترین، مطمئن‌ترین و صحیح‌ترین بازار، سهام و شیوه‌ی سرمایه گذاری را انتخاب کرده و قطعاً به سود برسند.

 

 

مقاله هایی در زمینه آشنایی و فعالیت در بازار سرمایه و روانشناسی بازار

 

فیلم‌ها و کلیپ‌های آموزشی در زمینه بازار سرمایه
مقاله هایی در زمینه آشنایی و فعالیت در بازار سرمایه و روانشناسی بازار
فایلهای صوتی شامل آموزش های شنیداری